Jestem malującym architektem. Mieszkam i pracuję w Warszawie.

Fascynuje mnie twórczość jako narzędzie poznania, zmiany, rozwoju. Wierzę, że tworząc można odnaleźć głębię w życiu.

Moje zainteresowania artystyczne krążą wokół asamblażu, kolażu, malarstwa akrylowego oraz krótkich form tekstowych. Robiąc asamblaże wykorzystuję przedmioty angażujące zmysł dotyku – rzeczy zwyczajne, codzienne i pozornie błahe. Stają się one pretekstem do rozważań i poszukiwań uniwersalnego, ponadczasowego sensu.

Prowadzę warsztaty twórcze z zakresu arteterapii i malarstwa intuicyjnego.

Należę do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików, Koła Plener OW SARP, Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków i Grupy Trzy Barwy.

Dostrzegam magię w codzienności, nadaję jej
malarską formę i opowiadam o tym historię

Jaka jest moja historia?

Dużo malowałam w dzieciństwie. Potem na studiach. A kiedy moje dzieci dorosły do kredek i farbek, zaczęłam bawić się razem z nimi.

Jako dziecko malowałam z nudów. W Starym Łajszczewie niewiele się działo. Ale może właśnie dzięki temu jest we mnie taka czułość na piękno i niuanse drobnych zmian, które niesie światło, pogoda czy pora roku.

Studiom zawdzięczam interdyscyplinarne myślenie i przekonanie, że wszystko od martwej natury po miasto z lotu ptaka da się narysować z użyciem perspektywy.

To architektoniczne myślenie moje dzieci wywróciły do góry nogami. Przy nich zaczęłam używać wyobraźni i malować dla przyjemności.

Dlaczego Świat Wyobraźni?

Tak  nazwałam w 2010 roku blog. Najpierw dotyczył on twórczości dzieci. Ale wspólne zabawy plastyczne stały się szybko powrotem do świata mojej własnej imaginacji.

Przeszłam drogę pełną odkryć od rysunku architektonicznego do malarstwa intuicyjnego.

Fascynacja procesem twórczym zaprowadziła mnie na studia podyplomowe  z arteterapii. Dotknęłam Vedic Art. Poznałam ideę formulacji Arno Sterna. Interesuje mnie język ruchu i idea zatańczenia obrazu.

Ciągle poszukuję, a wspólnym mianownikiem moich działań jest wyobraźnia.

Serdecznie zapraszam do mojego świata.